Planowanie slubu terminarz slubny

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu stanowi trudnym przeżyciem. I nie zależy więc od tego czy ślub liczymy z rozsądku lub jest to polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I było się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego sporego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie chcieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, gdyż w nim jak twierdził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontakcie z ostatnim obrączki ślubne i pragnęły być zatrzymane w niniejszym poziomie. Wymyśliliśmy, iż uważa toż być powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa tendencja i droga na przyzwyczajenie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie niczym kolejny pierścionek, to dla mojego chłopa to czysta nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie grali w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały też dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że to ponad nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na właściwy ślub przyjdzie. W końcu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Obecnie nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten ciężki dzień. Pogoda była znakomita, słońce świeciło, co że jest udanym prognostykiem na przyszłość. Nie potwierdzam żadnych przesądów, jednak ten znacznie mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było wartością mojej jesteśmy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w rezultacie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już partnerem i kobietą. Byliśmy daleko pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było efektu. Wszyscy podejmowali się do białego rana. To istniał tak wyjątkowy dzień.