Ksiegowosc internetowa co polecacie

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i czytającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i umiejętność obsługi. Co szczególnie istotne, są one dostosowane do właściwych przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najprawdziwszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do jednostek prowadzących całą księgowość, jak oraz instytucji płacących się w organizacji księgi zysków i rozchodów czyli na platformie podatku zryczałtowanego.

ProEngine Ultra

Enova księgowość jest całą gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo otwartym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi kłopotów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten zamiar w zderzeniu z drugimi daje wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować swoje raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zastosowaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje również realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w czasie; ewidencja środków trwałych, a i wartości niematerialnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.