Krajalnica w sklepie

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i wygodne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

https://prideman.eu/ee/

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została zrobiona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Materiały z jakich przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo wyposażona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak widzi się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.