Krajalnica lan elec

Krajalnica maga 612p to skuteczne urządzenie do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do ostrych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w prostocie i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy gość może zostać szybko zastosowany w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Formexplode

Krajalnica wytwarzana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do zastosowania w niewielkim czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób artykułów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie montuje się z wielu czynników, które mogą stać wymienione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.