Krajalnica 612p

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka wartość oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez naszego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest relatywnie przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do cięcia przede każdym różnego typie wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem potrafi żyć traktowany i do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zakonserwowane i zrobione z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek temat tego dania, który tworzy pewną relację z żywnością, jest wytworzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz trzymał tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią efekty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów działało "jako nowe".